2310051S00
Рейтингу бренда
Цене
Сроку доставки
MOBILETRON
2310051S00
Выпрямитель, генератор MOBILETRON 2310051S00
Аналог
Бренд:
MOBILETRON
Наружный диаметр:
100 мм
Сила тока до:
35 А
Сила тока от:
6 А
Материал:
медь
Запросить цену
Заказать
AS-PL
2310051S00
Регулятор генератора AS-PL 2310051S00
Аналог
Бренд:
AS-PL
Напряжение:
12 В
Запросить цену
Заказать
NISSAN
2310051S00
Генератор NISSAN 2310051S00
Оригинальный
NISSAN
Напряжение:
12 В