CQ1120013
Рейтингу бренда
Цене
Сроку доставки
AS-PL
CQ1120013
Статор, генератор AS-PL CQ1120013
Аналог
Бренд:
AS-PL
Ток зарядки от генератора (А):
100
Наружный диаметр 1:
119,3 мм
Напряжение:
12 В
Наружный диаметр 2:
127,9 мм
Высота 1:
29,2 мм
Высота 2:
30 мм